Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

NEDEN ALKALİ SU İÇMELİYİZ?

Günümüzde sanayileşmenin, nüfus artışının, hayatı kolaylaştıran ürünlerin çoğalması ve bu yüzden tabiatın fazlasıyla kirlenmesi, insanlığın genel ve en önemli problemlerinden biridir. Sanayileşme sonucu kirlenen en önemli kaynaklarımız yeraltı ve yerüstü su kaynaklarıdır. Hayati önem taşıyan bu suların kirlenmesi, insan sağlığını ciddi şekilde tehdit etmektedir. Bu sebeple içme sularımızı tüketmeden önce yabancı madde ve kimyasallardan ayrıştırarak ambalajlamak zorunda kalıyoruz. Bu neden ötürü de içme sularımızın doğal içeriğinden kayıplar vermesi kaçınılmazdır.

ALKALİ NEDİR?

 

Asidik atıklar, uzun vadede kanın yoğunluğunu arttırır. Hayati organlar artık yeterli miktarda besin ve oksijeni kolaylıkla alamaz olurlar. Bu durum hastalıklara ve sonunda ölüme kadar gidebilecek olumsuzluklara yol açar. Bu asit-alkali dengesinin asit lehine bozulması nedeni ortaya çıkan sonuçtur. Bu durumda vücut, alkali tarafı güçlendirilerek dış yardıma ihtiyaç duyar. Asit lehine bozulan bu dengenin ayarlanması için gerekli en doğal ürün “Alkali Antioksidan Su”dur.

 

Alkali suyunun sürekli ve çok tüketilmesi halinde insan vücudu bu tip asit birikimlerine maruz kalmaz. Kişiler asidit atıklarını vücudun farklı yerlerinde biriktirdikleri için her
birey farklı etkilenir. Alkali dengesini sağlayarak, alkali antioksidan su içerek, asit birikmesi sonucu oluşan; Reflü, kronik kabızlık, obezite, halsizlik, artirit, yüksek kolesterol, yüksek trigliserit, fibromiyalaji gibi rahatsızlıklarda gerileme
ve iyileşme tespit edilmiştir.

 

Asitlerin oluştuktan sonra nötralize edilmesi ancak kandaki asit dengeleyici bikarbonatların yüksek tutulması ile mümkündür.

SAĞLIĞINIZ İÇİN ALKALİ SU İÇİN

YÜKSEK TANSİYON

10 senelik çalışma hayatım boyunca araştırmalarımda mineraller özellikle yüksek kan basıncı ve diğer hastalıklarda görülen ionik kalsiyum önemli bir yer tutmuştur. Buna dayanarak söyleyebilirim ki 2-3 ay süresince her gün düzenli olarak alkali su tüketmek
kan basıncını yavaş yavaş dengeler; zira alkali antioksidan su kandaki kolestrolü çözen oldukça etkili bir çözücüdür.

 

Prof. Kuninaka Hironaga (Kuninaka Hast. baş hekimi.)

PRE-EKLAMPİK TOKSİMA

Alkali antioksidan suyun faydalarını birçok hastaların iyileştirilmesinde; özellikle jinekolojik hastaların tedavisinde görüyoruz. Bunun en önemli sebebi ise suyun toksinler üzerindeki nötrleştirici etkisidir. Seneler boyu süren araştırmalarımda gördüğüm antioksidan alkali suyun pre-eklampik toksima hastası kadınlar üzerindeki olumlu etkileri olduğu ve bu hastalarımızın alkali su yardımı ile oldukça sağlıklı ve zeka seviyesi normal bebeklere göre daha yüksek çocuklar dünyaya getirdikleri görülmüştür.

 

Prof. Watanabe Ifao (Watanabe Hast. Baş hekimi.)

KALP HASTALIKLARI

Benim görüşüme göre antioksidan alkali suyun mucizevi özelliği onun toksinleri nötrleştirmesine rağmen bir kimyasal ilaç olmamasından kaynaklanıyor. Ayrıca farklı ilaçları farklı özel durumlara göre sınıflandırılmış hastalara ayrı ayrı verirken antioksidan alkali suyu tüm hastalara verebiliyorsunuz.

 

Prof. Kuwata Keijiroo

OBEZİTE
Vücudumuzda alınan gıdaların yakılması durumu yine vücudumuzda bulunan vitamin ve minerallerin miktarına bağlıdır. Proteinlerin, karbonhidratların ve yağların aşırı alınması durumunda bu vitamin ve minerallere olan ihtiyaç artacaktır. Alkali antioksidan suyun ihtiva ettiği iyonik kalsiyumsayesinde yiyeceklerin yakılma işlemi kolaylaşır.

 

Prof. Hatori Tasutaroo (Akajiuji Kan Merkezi baş hekimi.)

EGZAMA
Egzama hastalığı kendini belli eden bazı deri durumları ile tanımlansa da ne olduğu ve ne gibi etkiler ile oluştuğu aslında tam olarak açığa kavuşmamıştır. Bir hastama Alkali antioksidan suyu denemesini tavsiye ettim. Ve yalnızca 2 hafta sonra bacağındaki tüm yaralar kurumaya başlamıştı.

 

Prof. Tamura Tatsuji (Keifku Rehab. Merkezi.)

SİNDİRİM SİSTEMİ PROBLEMLERİ
Alkali antioksidan suyun midedeki esas etkisi salgılamayı nötrleştirmesi ve mide fonsiyonlarını güçlendirmesinden ileri gelmektedir. Alkali antioksidan suyun midedeki gastrik salgıların pH dengesini sağlayarak Hipoklorhidra yani gasrik su fazlalığı ve Aklorhidra yani gastrik su azlığı hastalarının problemlerini çözdüğü görülmüştür.

 

Prof. Kogure Keizou (Juntendo Hast. Kogure Kliniği.)

"Vücutta asiditeyi azaltan Turkuazwater Alkali filtresinden çıkan su ile insan vücudunda %100 emilebilen doğal kalsiyum, magnezyum, sodyum ve potasyum üretir."

TURKUAZWATER
Sağlığınız için ALKALİ su için
Sohbete başla
Canlı İletişim
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?